Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Latexové balónky plameňák zaujmou starší děti i mnohé dospělé. V balení najdete 6 ks balonků v klasickém tvaru, které jsou vyrobeny z pevného latexu. Balónky využijete během narozeninových oslav, na den dětí, v mateřských školách a také na jiných zvláštních akcích, včetně venkovních festivalů. Výška 23 cm, mix barev.
Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Soubory ke stažení

Technické parametry

Kategorie: Plameňáci Flamingo
Klasické balónky na oslavu
Výrobce Amscan
EAN 013051828837
Kód produktu 9903333

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématikou plameňáci a Flamingo

Potahovací hmota 1 Kg - růžová

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Plameňák a palma plastové vykrajovátko set 2 ks

Sada 2 plastových vykrajovátek - plameňák a palma.

97 Kč

Skladem > 5 ks

Vynikající marcipán 1:5 růžový 250g

Marcipán růžové barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

129 Kč
51.6 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Košíček na muffiny růžový 50ks

Papírové košíčky na muffiny, cupcakes, malé dortíky i čokoládu

72 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení na dort - tropický motiv 60g

Zdobení na dort - téma tropical. Balení 60 g.

103 Kč
171.7 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Ubrousky plameňák 20ks 33x33cm

Sada ubrousků s motivem Plameňák. V balení 20 ks. Rozměry: 33 x 33 cm.

65 Kč

Skladem > 5 ks

Balónek jednoduše nafouknemte pomocí:

Helium do balónků 30 - 7l + 30ks balónků

Hélium do balónků 30 - 7 l + 30 ks balónků

539 Kč

Skladem > 10 ks

Ruční pumpa na nafukování balónků vzdcuhem

Ruční pumpa na rychlé a snadné nafukování balónků.

62 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 30 - 7l

Hélium do balónků 30 - 7 l

459 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 50 - 13,4l

Hélium do balónků 50 - 13,4 l

672 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 50 - 13,6l + 50ks balónků

Hélium do balónků 50 - 13,6l + 50 ks balónků

813 Kč

Skladem 4 ks

Helium do balónků 20 - 5l

Hélium do balónků 20 - 5 l

414 Kč

Skladem > 10 ks

Piňáty ani vystřelovací konfety nemohou chybět na žádné oslavě

-21 %
Piňáta princezny s doplňky

Piňáta princezny s doplňky

Piňáta princezny s doplňky, od Cakesicq
664 Kč
525 Kč

Skladem poslední 1 kus

Piňata Stitch 32x27cm

Rozjeď narozeninovou oslavu ve stylu Stitch s 3D piñatou, která poslouží jako výr

264 Kč

Skladem > 5 ks

Vystřelovací konfety - kanon - 40cm stříbrné

Konfetové dělo s balením papírových konfet ve stříbrném provedení.

102 Kč

Skladem > 5 ks

Piňata - duha, 30x20x10cm

Piňata - duha, 30x20x10cm

296 Kč

Není skladem

Konfety vystřelovací fotbalové míče 30cm

Konfety vystřelující fotbalové míče. Délka trubice je 30 cm.

122 Kč

Skladem > 5 ks

Konfety Pastel Party, pastelové kruhy, 15 cm

Konfety Pastel party vystřeluje barevná papírová konfetová kolečka. Velikost 15 cm.

66 Kč

Skladem > 5 ks